Marco Cecioni, vas, keramik, signerad och daterad 1995.
Blank glasyr, dekor av ansikten mot svart fond. Signerad Marco Cecioni. Höjd 40 cm.
Smärre ytslitage. Glasyrmistor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK