Gjuten fot av aluminium. Rund skiva av marmor, Diameter 55, Höjd 73 cm.
Ställvis slitage. Smärre fläckar. Smärre nagg på skiva.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13