Silver 833. Blombårder i relief. Tre kannor och skål med hänklar, höjd 14-18 cm, samt en bricka 67 x 35 cm. Vikt totalt 3295 gram.
Smärre bucklor, märken och slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10