Efva Attling ring 18K guld "From here to eternity"bredaste modellen, 10 mm, storlek ca 16,75/53,5, 15,7 g
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK