Servis 57 dlr Handels & fabrikslagret Rödaled 1950-tal

Servis 57 dlr Handels & fabrikslagret Rödaled 1950-tal.

Bestående av;
8 rödvin,
11 grogg/öl,
12 selter,
6 snaps,
10 cocktail,
10 sherry.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK