Louis Vuitton, plånbok, "Suhali zippy wallet", 2007
Silverfärgat skinn med dekor av nitar. Ett fack med dragkedja utvändigt. Invändigt med många fack i flera storlekar. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain" samt numrerad. Ca 20 x 11 cm. Dustbag samt originalkartong medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Kvitto medföljer.