Ralph Lauren home, fåtöljer ett par Cap Ferrat Collection 2000-tal
Flätade, lös dyna, etikettmärkta, sitthöjd 42 cm, 85x105x88 cm
Bruksslitage. Ben med slitage/skada
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10