LEKSAKER, 2 st, plåt, Japan, 1900-talets mitt.

Häst med cowboy, h 19, märkt "HAJI JAPAN".
Bil, h 14, märkt "TRADEMARK MODERN TOYS JAPAN".

Bruksslitage, delar saknas, skador.

Utropspris
800 SEK