GLASNEGATIV MED FOTOKLICHÉER, 2 st samt TRYCK, Ryssland, 1800/1900-tal.

Glasnegativ dat 1914 med motiv av dragoner resp flottister. Bemålat tryck föreställande rysk general från turkiska kriget. H 12-17.

Smärre slitage.

Utropspris
1 200 SEK