Fanerat med jakaranda, mahogny mfl träslag, spegelklädd insida, belysning, 88x38x142,5 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Nagg. Repor. Skiva går ej att dra ut
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10