Ingeborg Lundin, vas, glas, ariel, Orrefors.
Mörkrött glas, geometrisk dekor, signerad Orrefors nr 130 B Ingeborg Lundin. Diameter 12, höjd 21,5 cm.
Smärre slitage med mindre repor/skrapmärken undertill.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10