Bo Haglund

(Finland, Född 1963)
Bo Haglund
(Finland, Född 1963)

Bo Haglund, olja på pannå, signerad och daterad 1995 a tergo.

"Stand by". 36,5x29,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
Följerätt

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17