Ingeborg Lundin, glasservis, 60 delar, "Silvia", Orrefors.
Bestående: Karaff, 24 cm. 11 champagnekupor, 13 cm. 12 vinglas, 16 cm. 12 sherry glas, 11 cm. 11 snappsglas, 13,5 cm 13 likörglas, 10 cm.
Obetydligt ytslitage. Enstaka micronagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10