Byrå Gustaviansk stil 1900-talets mitt

Mahogny, skiva av marmor, 87x42x85 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Nagg. Repor. Nyckel trög

Utropspris
300 EUR
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17