Stop samt konfektskål, silver, barockstil, fantasistämplar, omkring 1900.

Cylinderformat stop med kulfötter, tumgrepp i form av lejon, höjd 15 cm.
Fat med hänklar, reliefdekor av frukter, längd 22,5 cm.
Vikt totalt 610 gram.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK