Matbord, 1960/70-tal.

Matbord, 1960/70-tal.

Fanérat med palisander. Två utdragbara förlängningsskivor i bordet. Längd 110-170, bredd 80, höjd 73 cm.

Blekt. Bordsskivan något lös. Smärre slitage och märken. Fanerskador under ena förlängningsskivan.

Utropspris
4 000 SEK
Om Cites
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17