Soffa, "Kvilt", Gärsnäs, 2000-tal.

Helstoppad soffa med lila textilklädsel. Ben av ek. Längd 200, djup 72, sitthöjd 42, höjd 75 cm.

Ställvis slitage, främst undertill på ena sidan. Märken på benen.

Utropspris
6 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17