Gunnar Cyrén

(Sverige, 1931-2013)
Gunnar Cyrén
(Sverige, 1931-2013)

Gunnar Cyrén, figuriner, 3 st, tenn, signerade.

Grodor, signerade samt stämplade 95% SN, höjd 3 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17