Cabaret, sju delar, porslin i trälåda. Japan, 1900-tal.

Dekor i imarifärger. Diameter låda 35 cm.

Slitage. Lådan med torksprickor.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jan 2023 13:32
1 800 SEK
29 dec 2022 14:35
1 700 SEK
28 dec 2022 14:45
1 000 SEK