Flätade band. 18K vitguld. Stämplat SJ 2152. Längd 17 cm. Bredd mittkula ca 10 mm. Vikt 17 gram. Medföljande etui.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10