Ring 18K vitguld med en droppformad briljantslipad diamant

1.20 ct färg gul (S-T) vs2 enligt medföljande GIA report 2221104274 samt runda briljantslipade diamanter totalvikt 0.20 ct enligt gravyr, storlek 17.25/54, totalvikt 4 g. Etui medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
50 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17