Sterett-Gittings Kelsey

(USA, Född 1941)
Sterett-Gittings Kelsey
(USA, Född 1941)

Sterett-Gittings Kelsey, skulptur signerad och daterad 76 (?)

Fäktare, längd 22 cm, höjd inkl sockel 23 cm

Nötta kanter. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK