Svartlackerad metall och fasta hyllplan av laminerad spånskiva, 198x38x83 cm.
Slitage. Märken. Repor. Smärre bortfall av laminat.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10