Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd Möller
(Sverige, 1928-2018)

Ingegerd Möller, olja på duk, signerad.

"Tuvmark". 50 x 63 cm.

Utropspris
2 500 SEK
Följerätt

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17