International Watch Co. Shaffhausen/IWC, armbandsur, 34 mm.

18K guld, plexiglas, manuell, läderrem. 1960-tal.
Boett ref.nr R1405
Serienr 1892373
Kaliber 402
Urverkets serienr 1809093.

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
1 000 EUR