Adie Brothers Ltd, schatull med bordstillbehör, silver, Birmingham 1924

Ett par saltkar med skedar, ett par ströare samt ett par senapskannor med skedar. Höjd 3-7,5 cm. Insatser i blått glas. Vikt totalt utan glas 199 gram.

Ask 24 x 18 x 7 cm.

Smärre slitage. Smärre nagg i glas.

Utropspris
3 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02