Påfågelstol, 1970-80-tal

Påfågelstol, 1970-80-tal

Rotting, sitthöjd med dyna ca 46 cm, bredd 82, djup ca 55, höjd 140 cm, rund dyna medföljer.

Åldersrelaterat slitage, smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK