Skåp, 1950/60-tal.

Skåp, 1950/60-tal.

Skåp med benställning av bok. Fanerat med teak. Pardörrar med bakomliggande inredning med hyllor och lådor. Bredd 120, djup 44, höjd 128 cm. Nyckel finns.

Fläckar. Märken.

Utropspris
2 500 SEK