Teak. Rektangulär skiva med rundade hörn. Två utdragbara skivor à 53 cm. Längd 135 - 241, bredd 90, höjd 73 cm.
Något slitage. Fanerskador. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10