Svensk importstämpel. Längd ca 20 cm. Diameter pärlor ca 7 mm. Lås ca 16 x 12 mm.
Bruksslitage. Små nagg på enstaka rubin
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10