Tom Dixon, taklampa, modell COS002, 2000-talets början.
Polykarbonat. Etikettmärkt. Märkt Dixon på sockeln. Höjd 35 cm, sladd 210 cm.
Sliten signering. Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.