Kaffeservis, 3 delar, silver. Hultman A/B J L, Stockholm, 1951.

Kaffekanna, sockerskrin och gräddsnipa. Svängda former. Stämplad JLH. Vikt 495 gram. Höjd 10 - 19 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläck. Bucklor.

Utropspris
4 000 SEK