Rolf Palm, vaser, 3 st, stengods, Mölle.
Två vaser med blank glasyr i bruna och beige toner, smal indragen hals, signerade Palm Mölle och med olika beteckningar. Höjd 11-15 cm. Bukig vas med glasyr i gröna och bruna toner, signerad Palm Mölle 1966. Höjd 20 cm.
Smärre slitage. Ställvis krackelyr. Glasyrnagg.