Lars Johansson

(Sverige, Född 1945)
Lars Johansson
(Sverige, Född 1945)

Lars Johansson, olja på duk, signerad.

"Landskap II". 110 x 80 cm.

Utropspris
4 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17