Karmstolar 1 par, "Circle", Gessef, italien,

Vitlackerad stomme. Stoppad sits och rygg. Sitthöjd 41, bredd 67 cm.

Fläckar. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

47. Gert Nyström, ljuskronor, ett par, "Festival", Fagerhult, 1960-70-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK