Harri Koskinen

(Finland, Född 1970)
Harri Koskinen
(Finland, Född 1970)

Harri Koskinen, skulptur, glas, signerad och numrerad, Harri Koskinen Iittala 2009, 14/100.

"Uusi alue". Rött glas. Bär tillverkarens etikett. Äkthetsintyg. Kommer i trälåda. Längd 20,5 cm, höjd 8,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
800 EUR