Gunnar Cyrén, servis 36 drl "Helena" orrefors 1900-talets senare del
Bestående av;
1 karaff,
10 snaps höjd 17 cm,
8 selter
3 whisky,
3 grogg/vatten,
1 champagnekupa,
5 champagne höjd 23 cm,
5 vin höjd 20 cm
Bruksslitage.