Céline, väska och plånbok.
Väska i canvas med vävt mönster. Kanter med skinnband. Spänne samt kedja i huldtonad metall. Kedjan ej original. Ca 26 x 18 cm.
Plånbok i monogrammönstrad coated canvas. Kort- samt sedelfack. Ca 11 x 9,5 cm.
Ställvis Slitage. Smärre Skador.