Satsbord, 3-delar 1930-tal.

Satsbord, 3-delar 1930-tal.

Betsad björk.
1. 60 x 38 cm. Höjd 68 cm.
2. 53 x 36 cm. Höjd 62 cm.
3. 47 x 34 cm. Höjd 58 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Renoverad. Lukt av lack.

Utropspris
250 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13