Betsad björk. 1. 60 x 38 cm. Höjd 68 cm. 2. 53 x 36 cm. Höjd 62 cm. 3. 47 x 34 cm. Höjd 58 cm.
Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Renoverad. Lukt av lack.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10