Kupa av grönt glas med etsad dekor av blommor, fåglar och ekorrar. Höjd ca 48 cm.
Något slitage. Smärre bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10