Sam Larsson, stolar, 9 st, "Sam", Dux, 1980-tal.

Kromad benställning. Stoppad sits och rygg. Klädesl av brunt läder. Sitthöjd 40 cm.

Skador. Slitage. Missfärgad. Fläckar.

Utropspris
10 000 SEK