David Klöcker Ehrenstrahl, efter

(Tyskland/Sverige, 1629-1698)
(Tyskland/Sverige, 1629-1698)

David Klöcker Ehrenstrahl, efter, olja på duk, 1800-tal.

Porträtt av Henrik Finne (1548-1684). 107 x 82 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar.

Utropspris
600 EUR