Fanerat med palisander, på ben av kromad metall. Två hurtsar med tre lådor vardera. Hurtsarna låsbara. Längd 200, djup 100, höjd 73 cm. Nyckel finns.
Smärre Slitage. Smärre Fläckar. Smärre Fanerskador. Nyckel finns.
CITES-intyg medföljer
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10