Karin Mobring & Thomas Jelinek, vitrinskåp, "Stockholm", IKEA, sent 1900-tal.
Vitrinskåp i glas och björk med en låda. Bredd 75, djup 41, höjd 185 cm.
Smärre slitage. Märken. En dörr något skev.