Bok, Annie Leibovitz, "Portraits 2005-2016", Phaidon
Med kassett, 38 x 28 cm. I kartong, signerad och numrerad 2369/3000.
.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10