Madeleine Pyk – en samling F769

Alexander Lervik

(Sverige, Född 1972)
Alexander Lervik
(Sverige, Född 1972)

Alexander Lervik, stolar, 3 st, "Eye", Johanson Design.

Stoppade fåtöljer med mönstrad textilklädsel. Genombruten rygg. Sitthöjd 41, höjd 77 cm.

Ställvis slitage. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38