Tre-sits, klädd med tyg, lösa dynor, armstöd och ben av teak, sitthöjd 41 cm, 228x71x78 cm och79x71x78 cm
Bruksslitage. Fläckar. Nagg. Märken. Lagerlukt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10