Gjutjärn, ungefärliga mått; 3 st 100x113 cm, 2 st 81x57 cm (grindar), 5 st 100x43 cm, 10 stolpar 118 cm delar märkta Kallinge 6.
Skador. Slitage. Repor. Märken. Rostangrepp. Mått är ungefärliga och kan avvika Ej genomgången.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10