Michel Ducaroy, soffa, "Togo", Ligne Roset, Frankrike 2000-tal.
3-sits. Klädd "Almond" -alcantara färg. Bär tillverkarens stämpel. Längd 170 cm. Djup 100 cm. Höjd 70 cm.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10